New Genuine KSAS0060500100VEU 5V 1A 1000mA USB Power Supply AC Adapter for Ktec
SKU:LAY813
Describe:
model:KSAS0060500100VEU
input:100V-240V 50-60HZ 1A
output:5V 1A
Connoctor:USB
Condition: New
Package Includes:
1 xPower Supply
Related products
Genuine DELL PA-9 Family 20V 4.5A AC Adapter ADP-90FB
Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL laptop power supply
MODEL: ADP-90FB
Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)
Output Voltage: 20Volts DC
Amperage: 4.5Amps
Connector:
Condition:Brand New
Includes Adapter and Power Cord Cable(fit for your country)
Warranty:30 days
This AC adapter is available for:
NEW ORIGINAL AC ADAPTER DELTA 12V 4.16A ADP-50XB REV.B
MODEL: ADP-50XB REV.B
Output Voltage: 12 Volts DC
Amperage: 4.16Amps
DC Plus Dimension: 5.5mmX2.5mm
Connector:
Condition:BRAND NEW
Warranty:30 days
-33%
Close
Genuine APPLE MagSafe MacBook PRO AC Adapter A1184 60W MagSafe AC POWER ADAPTER for MacBook
Genuine APPLE MagSafe MacBook PRO AC Adapter A1184 60W
MODEL:A1184
Output Voltage: 16.5VVolts DC
Amperage: 3.65Amps
Condition: NEW
16.5V 3.65A 60W
APPLE MagSafe MacBook Laptop (60W)