New Genuine KSAS0060500100VEU 5V 1A 1000mA USB Power Supply AC Adapter for Ktec
SKU:LAY813
Describe:
model:KSAS0060500100VEU
input:100V-240V 50-60HZ 1A
output:5V 1A