New Genuine KSAS0060500100VEU 5V 1A 1000mA USB Power Supply AC Adapter for Ktec
SKU:LAY813
Describe:
model:KSAS0060500100VEU
input:100V-240V 50-60HZ 1A
output:5V 1A
Connoctor:USB
Condition: New
Package Includes:
1 xPower Supply
Related products
NEW POWER SUPPLY AC ADAPTER for Webcam 12V 4.17A
Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL power supply
MODEL: F10502-CInput Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)
Output Voltage: 12-14Volts DC
Amperage: 4.17A-3.15Amps