New Genuine PHILIPS FC8700 FC8710 FC8715 FC8772 FC8774 FC8972 Sweeper robot 24V 1A AC Power Adapter GQ30-240100-AC
Model: GQ30-240100-AC
Input: 100~240V 50-60Hz 1A
Output: 24V 1A
Connector tip: 5.5mm*2.1mm
Fit for:PHILIPS FC8700 FC8710 FC8715 FC8772 FC8774 FC8972
Condition: New
Package Includes: 1X Power AC Adapter
Related products
-50%
Close
BRAND NEW Original DELL LAPTOP Notebook POWERCORD 6U465
BRAND NEW Original DELL LAPTOP Notbook POWER CORD 6U465
100% new Original DELLPart number 6U465
Fit for most dell Notebook computers adapter
Length:1M
NEW Genuine DELTA ADP-65DB 19V 3.42A AC Adapter
NEW Genuine DELTA ADP-65DB REV.B 19V 3.42A AC Adapter
Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL laptop power supply
MODEL: ADP-65DB REV.B
Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)
Output Voltage: 19.5Volts DC
Amperage: 6.2Amps
Connector:
Condition:Brand New
Includes Adapter and Power Cord Cable(fit for your country)
Warranty:30 days
This AC adapter is available for:
NEW ORIGINAL Adapter for HP 1315 2510 7960 7969 7900
HP Genuine 0957-2178 Ac Power Supply Adapter
Model:HP 0959 -2178
SKU:ACY029 HP 0959-2178
Output Voltage: +32V--- 940mA ; +16V---625mA