New Genuine PHILIPS FC8700 FC8710 FC8715 FC8772 FC8774 FC8972 Sweeper robot 24V 1A AC Power Adapter GQ30-240100-AC
Model: GQ30-240100-AC
Input: 100~240V 50-60Hz 1A
Output: 24V 1A
Connector tip: 5.5mm*2.1mm
Fit for:PHILIPS FC8700 FC8710 FC8715 FC8772 FC8774 FC8972
Condition: New
Package Includes: 1X Power AC Adapter
Related products
Genuine DELL PA-16 Family 19V 3.16A AC Adapter0335A1960
Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL laptop power supply
MODEL: 0335A1960 Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)