New Genuine PHILIPS FC8700 FC8710 FC8715 FC8772 FC8774 FC8972 Sweeper robot 24V 1A AC Power Adapter GQ30-240100-AC
Model: GQ30-240100-AC
Input: 100~240V 50-60Hz 1A
Output: 24V 1A
Connector tip: 5.5mm*2.1mm
Fit for:PHILIPS FC8700 FC8710 FC8715 FC8772 FC8774 FC8972
Condition: New
Package Includes: 1X Power AC Adapter
Related products
Genuine D-Link Switching AC Adapter AG2412-B 12V 2A
Genuine D-Link Switching Adapter AG2412-B 12V 2A
Model:AG2412-B
TYPE:D-Link 12V2A 3412
DC Plus Dimension: 3.4mmX1.2mm
Connector:
Input Characteristics
Voltage 100 ~ 240Vac
Frequency 50 to 60Hz
Inrush Current 30A Max. @ 115Vac
Output Voltage:12V
Output Current:2.00A
Ripple & Noise:120mV
Line Regulation:+/-1%
Load Regulation:+/-5%
Conducted EMI CISPR22 class B
Safety UL60950
Leakage Current 0.25mA Max.
Output Characteristics
Hold-up Time 10mS . @ 115Vac
Short Circuit Protection Continuous
Over Voltage Protection Option
Environmental Characteristics
Operating Temperature 0 ~ 40oC
Storage Temperature -25 ~ +85oC
Mechanical Characteristics
Dimensions 74 x 54 x 34 m/m
Weight 156.9 g
AC Plug US 2 PIN
Condition:Brand New 100%
Warranty:1 Year
Please make sure the output and the connector is same if yes it will fit for.
PS:(We will give you free gift to fit your country)
NEW ORIGINAL AC Adapter for SHARP 19V 4.74A EA-AL1V Actius AL27 ADP-90SB AB
NEW ORIGINAL AC Adapter for SHARP 19V 4.74A EA-AL1V ACY041
Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL laptop power supply
MODEL: EA-AL1V ADP-90SB AB
Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)
Output Voltage: 19 Volts DC
Amperage: 4.74Amps
DC Plus Dimension: 6.3mmX3.0mm
Connector:
Condition:Brand new
Includes Adapter and Power Cord Cable(fit for your country)
Warranty:30 days
This AC adapter is available for:
Actius AL27
NEW ORIGINAL Adapter for HP 1315 2510 7960 7969 7900
HP Genuine 0957-2178 Ac Power Supply Adapter
Model:HP 0959 -2178
SKU:ACY029 HP 0959-2178
Output Voltage: +32V--- 940mA ; +16V---625mA