New Genuine PHILIPS FC8700 FC8710 FC8715 FC8772 FC8774 FC8972 Sweeper robot 24V 1A AC Power Adapter GQ30-240100-AC
Model: GQ30-240100-AC
Input: 100~240V 50-60Hz 1A
Output: 24V 1A
Connector tip: 5.5mm*2.1mm
Fit for:PHILIPS FC8700 FC8710 FC8715 FC8772 FC8774 FC8972
Condition: New
Package Includes: 1X Power AC Adapter
Related products
NEW POWER SUPPLY AC ADAPTER for Webcam 12V 4.17A
Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL power supply
MODEL: F10502-CInput Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)
Output Voltage: 12-14Volts DC
Amperage: 4.17A-3.15Amps
Condition:Brand New
Includes Adapter and Power Cord Cable(fit for your country)
Warranty:30 days
This AC adapter is available for:
-33%
Close
Genuine HP PPP009L 18.5V 3.5A AC Adapter 384019-001
Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL laptop power supply
MODEL: PPP009L Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)
Output Voltage: 18.5Volts DC
Amperage: 3.5Amps
Connector:
Condition:NEW
Warranty:30 days
-50%
Close
NEW Genuine D-Link Power Supply AC ADAPTER JTA0302F-E
NEW Genuine D-Link POWER SUPPER AC ADAPTER JTA0302F-E
Model:JTA0302F-E
TYPE:D-Link 5V3A 5525
DC Plus Dimension: 5.5mmX2.5mm
Connector:
Input Characteristics
Voltage 90 ~ 264Vac
Frequency 47 to 63Hz
Inrush Current 30A Max. @ 115Vac
Conducted EMI BSMI,CISPR22 class B
Isolation 10M OHM at 500 VDC .
Leakage Current 0.25mA Max.
Output Characteristics
Output Voltage:5V
Output Current: 3.0 A
Ripple & Noise: 50mV
Line Regulation: +/-1%
Load Regulation: +/-5%
Hold-up Time 10mS . @ 115Vac
Short Circuit Protection Continuous
Over Voltage Protection Option
Environmental Characteristics
Operating Temperature 0 ~ 40oC
Storage Temperature -25 ~ +85oC
Mechanical Characteristics
Dimensions 75 x 54 x 34 m/m
Weight 158 g
AC Inlet 2PIN
Condition:Brand New 100%