New Genuine PHILIPS FC8700 FC8710 FC8715 FC8772 FC8774 FC8972 Sweeper robot 24V 1A AC Power Adapter GQ30-240100-AC
Model: GQ30-240100-AC
Input: 100~240V 50-60Hz 1A
Output: 24V 1A
Connector tip: 5.5mm*2.1mm
Fit for:PHILIPS FC8700 FC8710 FC8715 FC8772 FC8774 FC8972
Condition: New
Package Includes: 1X Power AC Adapter
Related products
Genuine HP AC ADAPTER 18.5V 6.5A PPP017L PA-1121-12HC
Genuine HP AC ADAPTER 18.5V 6.5A PPP017L PA-1121-12HC PIN
TYPE:ACY091 HP 18.5V 6.5A PIN
Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)
Output Voltage: 18.5Volts DC
Amperage: 6.5Amps
Connector:Pin inside
Condition:LIKE NEW
Includes Adapter and Power Cord Cable(fit for your country)
Warranty:30 days
HP Part # 384023-001
Spare # 391174-001
NEW POWER SUPPLY AC ADAPTER for Webcam 12V 4.17A
Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL power supply
MODEL: F10502-CInput Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)
Output Voltage: 12-14Volts DC
Amperage: 4.17A-3.15Amps