New Genuine KSAS0060500100VEU 5V 1A 1000mA USB Power Supply AC Adapter for Ktec
SKU:LAY813
Describe:
model:KSAS0060500100VEU
input:100V-240V 50-60HZ 1A
output:5V 1A
Connoctor:USB
Condition: New
Package Includes:
1 xPower Supply
Related products
NEW ORIGINAL Adapter for HP 1315 2510 7960 7969 7900
HP Genuine 0957-2178 Ac Power Supply Adapter
Model:HP 0959 -2178
SKU:ACY029 HP 0959-2178
Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)
Output Voltage: +32V--- 940mA ; +16V---625mA