OEM Genuine GARMIN ASUS CLA05D-050G 4.75-5.25V 1A for A10 Micro USB AC Adapter
SKU:LAY414
AC INPUT:10-30V 1A
OUTPUT: DC 4.75-5.25V 1A Max
Dimension:Micro USB
Adapter MODEL NO: CLA05D-050G
Package: 1X adapter
Conditon:Like New
Related products
-50%
Close
Genuine NEW LI SHIN 0335C2065 20V 3.25A AC Adapter
Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL laptop power supply
MODEL:0335C2065
Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)
Output Voltage: 20VVolts DC
Amperage: 3.25Amps
Connector:
Condition:Brand NEW
Includes Adapter and Power Cord Cable(fit for your country)
Warranty:30 days
This AC adapter is available for:
Genuine Switching Adapter for D-Link JTA0302D-E 5V 2A
NEW Genuine D-Link POWER SUPPER AC ADAPTER JTA0302D-E
Model:JTA0302D-E
TYPE:D-Link 5V2A 5525
DC Plus Dimension: 5.5mmX2.5mm
Connector:
Input Characteristics
Voltage 90 ~ 264Vac
Frequency 47 to 63Hz
Inrush Current 30A Max. @ 115Vac
Conducted EMI BSMI,CISPR22 class B
Isolation 10M OHM at 500 VDC .
Leakage Current 0.25mA Max.
Output Characteristics
Output Voltage:5V
Output Current: 2.0 A
Ripple & Noise: 50mV
Line Regulation: +/-1%
Load Regulation: +/-5%
Hold-up Time 10mS . @ 115Vac