OEM Genuine GARMIN ASUS CLA05D-050G 4.75-5.25V 1A for A10 Micro USB AC Adapter
SKU:LAY414
AC INPUT:10-30V 1A
OUTPUT: DC 4.75-5.25V 1A Max
Dimension:Micro USB
Adapter MODEL NO: CLA05D-050G
Package: 1X adapter
Conditon:Like New
Related products
Genuine Switching Adapter for D-Link JTA0302D-E 5V 2A
NEW Genuine D-Link POWER SUPPER AC ADAPTER JTA0302D-E
Model:JTA0302D-E
TYPE:D-Link 5V2A 5525
DC Plus Dimension: 5.5mmX2.5mm
Connector:
Input Characteristics
Voltage 90 ~ 264Vac
Frequency 47 to 63Hz
Inrush Current 30A Max. @ 115Vac
Conducted EMI BSMI,CISPR22 class B
Isolation 10M OHM at 500 VDC .
Leakage Current 0.25mA Max.
Output Characteristics
Output Voltage:5V
Output Current: 2.0 A
Ripple & Noise: 50mV
Line Regulation: +/-1%
Load Regulation: +/-5%
Hold-up Time 10mS . @ 115Vac
Short Circuit Protection Continuous
Over Voltage Protection Option
Environmental Characteristics
Operating Temperature 0 ~ 40oC
Storage Temperature -25 ~ +85oC
Mechanical Characteristics
Dimensions 75 x 54 x 34 m/m
Weight 158 g
AC Inlet 2PIN
Condition:Like new
Warranty:1 Year
Please make sure the output and the connector is same if yes it will fit for.
PS:this adapter is EURO type.(We will give you free gift to fit your country)
NEW ORIGINAL Adapter for HP 1315 2510 7960 7969 7900
HP Genuine 0957-2178 Ac Power Supply Adapter
Model:HP 0959 -2178
SKU:ACY029 HP 0959-2178
Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)
Output Voltage: +32V--- 940mA ; +16V---625mA