OEM Genuine EXA1004EH EXA1004UH 19V 1.58A Power AC Adapter for ASUS EEE Pad-B
SKU:LAY412_B
AC INPUT:100-240V 50-60Hz 1A
OUTPUT: DC 19V 1.58A Max
Dimension:2.5mm*1.0mm
Adapter MODEL NO: EXA1004EH EXA1004UH
Made by:Enertronix
Package: 1X adapter (with switch for your country)
Conditon:Like New
Related products
-40%
Close
Genuine NEW LI SHIN 0335A1965 19V 3.42A AC Adapter
Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL laptop power supply
MODEL:0335A1965
Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)