OEM Genuine EXA1004EH EXA1004UH 19V 1.58A Power AC Adapter for ASUS EEE Pad-B
SKU:LAY412_B
AC INPUT:100-240V 50-60Hz 1A
OUTPUT: DC 19V 1.58A Max
Dimension:2.5mm*1.0mm
Adapter MODEL NO: EXA1004EH EXA1004UH
Made by:Enertronix
Package: 1X adapter (with switch for your country)
Conditon:Like New
Related products
Genuine HP AC ADAPTER 18.5V 6.5A PPP017L PA-1121-12HC
Genuine HP AC ADAPTER 18.5V 6.5A PPP017L PA-1121-12HC PIN
TYPE:ACY091 HP 18.5V 6.5A PIN
Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)
Output Voltage: 18.5Volts DC
Amperage: 6.5Amps
Connector:Pin inside
Condition:LIKE NEW
Includes Adapter and Power Cord Cable(fit for your country)
Warranty:30 days
HP Part # 384023-001
Spare # 391174-001
-33%
Close
Genuine APPLE MagSafe MacBook PRO AC Adapter A1184 60W MagSafe AC POWER ADAPTER for MacBook
Genuine APPLE MagSafe MacBook PRO AC Adapter A1184 60W
Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL laptop power supply
MODEL:A1184
Output Voltage: 16.5VVolts DC
Amperage: 3.65Amps
Condition: NEW
Warranty:30 days
This AC adapter is available for:
16.5V 3.65A 60W
APPLE MagSafe MacBook Laptop (60W)