New OEM MT12-P120100-A1 12V 1A AC DC Power Supply for DIRECTV DECABB1MR0-01
SKU:LAY1004
Describe:
Model:MT12-P120100-A1
Input: 100-240V / 50-60HZ – 0.5A
Output: 12V 1A
Connector:5.5mm*2.1mm
Conditon:New
Package:
1X Power Charger
Related products
NEW Genuine DELTA ADP-65DB 19V 3.42A AC Adapter
NEW Genuine DELTA ADP-65DB REV.B 19V 3.42A AC Adapter
Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL laptop power supply
MODEL: ADP-65DB REV.B
Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)
Output Voltage: 19.5Volts DC
Amperage: 6.2Amps
Connector:
Condition:Brand New
Includes Adapter and Power Cord Cable(fit for your country)
Warranty:30 days
This AC adapter is available for:
NEW POWER SUPPLY AC ADAPTER for Webcam 12V 4.17A
Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL power supply
MODEL: F10502-CInput Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)
Output Voltage: 12-14Volts DC
Amperage: 4.17A-3.15Amps