NEW Genuine MU05-H120040-A2 12V 0.4A 400mA Power Supply Adapter for LEI
SKU: LAY743
Model: MU05-H120040-A2
INPUT: AC 100-240V, 50 ~ 60Hz 0.5A
OUTPUT:12V 0.4A
Dimension:5.5mmX2.0mm
Plug Type:US
Package: 1X charger
Conditon: New
Related products
NEW ORIGINAL Adapter for HP 1315 2510 7960 7969 7900
HP Genuine 0957-2178 Ac Power Supply Adapter
Model:HP 0959 -2178
SKU:ACY029 HP 0959-2178
Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)
Output Voltage: +32V--- 940mA ; +16V---625mA