NEW Genuine MU05-H120040-A2 12V 0.4A 400mA Power Supply Adapter for LEI
SKU: LAY743
Model: MU05-H120040-A2
INPUT: AC 100-240V, 50 ~ 60Hz 0.5A
OUTPUT:12V 0.4A
Dimension:5.5mmX2.0mm
Plug Type:US
Package: 1X charger
Conditon: New
Related products
Genuine Switching Adapter for D-Link JTA0302D-E 5V 2A
NEW Genuine D-Link POWER SUPPER AC ADAPTER JTA0302D-E
Model:JTA0302D-E
TYPE:D-Link 5V2A 5525
DC Plus Dimension: 5.5mmX2.5mm
Connector:
Input Characteristics
Voltage 90 ~ 264Vac
Frequency 47 to 63Hz
Inrush Current 30A Max. @ 115Vac
Conducted EMI BSMI,CISPR22 class B
Isolation 10M OHM at 500 VDC .
Leakage Current 0.25mA Max.
Output Characteristics
Output Voltage:5V
Output Current: 2.0 A
Ripple & Noise: 50mV
Line Regulation: +/-1%
Load Regulation: +/-5%
Hold-up Time 10mS . @ 115Vac
Short Circuit Protection Continuous
Over Voltage Protection Option
Environmental Characteristics
Operating Temperature 0 ~ 40oC
Storage Temperature -25 ~ +85oC
Mechanical Characteristics
Dimensions 75 x 54 x 34 m/m
Weight 158 g
AC Inlet 2PIN
Condition:Like new
Warranty:1 Year
Please make sure the output and the connector is same if yes it will fit for.
PS:this adapter is EURO type.(We will give you free gift to fit your country)
NEW ORIGINAL AC ADAPTER DELTA 12V 4.16A ADP-50XB REV.B
Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL laptop power supply
MODEL: ADP-50XB REV.B
Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)
Output Voltage: 12 Volts DC
Amperage: 4.16Amps
DC Plus Dimension: 5.5mmX2.5mm
Connector:
Condition:BRAND NEW
Includes Adapter and Power Cord Cable(fit for your country)
Warranty:30 days
This AC adapter is available for:
-50%
Close
BRAND NEW Original DELL LAPTOP Notebook POWERCORD 6U465
BRAND NEW Original DELL LAPTOP Notbook POWER CORD 6U465
100% new Original DELLPart number 6U465
Fit for most dell Notebook computers adapter
Length:1M
-33%
Close
Genuine APPLE MagSafe MacBook PRO AC Adapter A1184 60W MagSafe AC POWER ADAPTER for MacBook
Genuine APPLE MagSafe MacBook PRO AC Adapter A1184 60W
MODEL:A1184
Output Voltage: 16.5VVolts DC
Amperage: 3.65Amps
Condition: NEW
Warranty:30 days
16.5V 3.65A 60W
APPLE MagSafe MacBook Laptop (60W)