HomePower AC Adapter NEW Genuine MU05-H120040-A2 12V 0.4A 400mA Power Supply Adapter for LEI
Previous product
NEW Genuine MU12-2050200-B2 Ad 5/2C 5V 2A Power Supply Adapter for Linksys CISCO $17.98 $9.99
Back to products
Next product
NEW Genuine GAD-SLU-121A3 12V 1.25A 1250mA Power Supply Adapter for GAREAR $16.18 $8.99
NEW Genuine MU05-H120040-A2 12V 0.4A 400mA Power Supply Adapter for LEI
SKU: LAY743
Model: MU05-H120040-A2
INPUT: AC 100-240V, 50 ~ 60Hz 0.5A
OUTPUT:12V 0.4A
Dimension:5.5mmX2.0mm
Plug Type:US
Package: 1X charger
Conditon: New
比较
SKU: LAY743 Category: Power AC Adapter Tag: LEI
Related products
-45%