HomePower AC Adapter New Genuine LEI MU12-2090100-A1 9V 1A 1000mA Power supply AC Switching Adapter
Previous product
New Genuine FAIRWAY WT10A-05B 5V 3A 3000mA Power supply AC Switching Adapter $17.98 $9.99
Back to products
Next product
New Genuine FAIRWAY WRG15F-120B 12V 1.25A Power supply AC Switching Adapter $17.98 $9.99
New Genuine LEI MU12-2090100-A1 9V 1A 1000mA Power supply AC Switching Adapter
SKU:LAY612
MODEL: LEI MU12-2090100-A1
AC INPUT:100V-240V 50-60Hz 0.5A
OUTPUT: DC 9V 1A MAX
Dimension:5.5mmX2.0mm
Plug Type: US
Package: 1X adapter
Conditon: New
比较
SKU: LAY612 Category: Power AC Adapter Tag: LEI
Related products
-25%