New Genuine KSAS0060500100VEU 5V 1A 1000mA USB Power Supply AC Adapter for Ktec
SKU:LAY813
Describe:
model:KSAS0060500100VEU
input:100V-240V 50-60HZ 1A
output:5V 1A
Connoctor:USB
Condition: New
Package Includes:
1 xPower Supply
Related products
ORIGINAL DELL 19V 4.62A PA-10 PA-12 PA-1900-02D2 NADP-90KB D400 D600 D610
NEW ORIGINAL DELL 19V 4.62A PA-10 PA-1900-02D2 NADP-90KB
Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL laptop power supply
MODEL: PA-10 Family
Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)
Output Voltage: 19VVolts DC
Amperage: 4.62Amps
DC Plus Dimension: 6.5mmX4.4mm
Connector:
Condition:NEW
Includes Adapter and Power Cord Cable(fit for your country)
Warranty:30 days
This AC adapter is available for:
-40%
Close
Genuine NEW LI SHIN 0335A1965 19V 3.42A AC Adapter
MODEL:0335A1965