New Genuine KSAS0060500100VEU 5V 1A 1000mA USB Power Supply AC Adapter for Ktec
SKU:LAY813
Describe:
model:KSAS0060500100VEU
input:100V-240V 50-60HZ 1A
output:5V 1A
Connoctor:USB
Condition: New
Package Includes:
1 xPower Supply
Related products
NEW Genuine HP AC Power Adapter 0950-4397 32v 15V 500mA 530mA Deskjet 3600
NEW Genuine HP AC Power Adapter 0950-4397 Deskjet 3600
Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL laptop power supply
MODEL: 0950-4397
Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)
Output Voltage: 32V 500mA Max
15V 530mA Max
MAXIMUN OUTPUT POWER:18W