New Genuine FAIRWAY WRG15F-120B 12V 1.25A Power supply AC Switching Adapter
SKU:LAY613
MODEL: FAIRWAY WRG15F-120B
AC INPUT:100V-240V 50-60Hz 1A
OUTPUT: DC 12V 1.25A MAX
Dimension:5.5mmX2.1mm
Plug Type: EURO
Package: 1X adapter
Conditon: New
Related products
NEW ORIGINAL AC ADAPTER DELTA 12V 4.16A ADP-50XB REV.B
Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL laptop power supply
MODEL: ADP-50XB REV.B
Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)
Output Voltage: 12 Volts DC
Amperage: 4.16Amps
DC Plus Dimension: 5.5mmX2.5mm
Connector:
Condition:BRAND NEW
Includes Adapter and Power Cord Cable(fit for your country)
Warranty:30 days
This AC adapter is available for:
NEW ORIGINAL AC Adapter for SHARP 19V 4.74A EA-AL1V Actius AL27 ADP-90SB AB
NEW ORIGINAL AC Adapter for SHARP 19V 4.74A EA-AL1V ACY041
MODEL: EA-AL1V ADP-90SB AB
Output Voltage: 19 Volts DC
Amperage: 4.74Amps
DC Plus Dimension: 6.3mmX3.0mm
Connector:
Condition:Brand new
Warranty:30 days
Actius AL27
Genuine Switching Adapter for D-Link JTA0302D-E 5V 2A
NEW Genuine D-Link POWER SUPPER AC ADAPTER JTA0302D-E
Model:JTA0302D-E
TYPE:D-Link 5V2A 5525
DC Plus Dimension: 5.5mmX2.5mm
Input Characteristics
Voltage 90 ~ 264Vac
Frequency 47 to 63Hz
Inrush Current 30A Max. @ 115Vac
Conducted EMI BSMI,CISPR22 class B
Isolation 10M OHM at 500 VDC .
Leakage Current 0.25mA Max.
Output Characteristics
Output Voltage:5V
Output Current: 2.0 A
Ripple & Noise: 50mV
Line Regulation: +/-1%
Load Regulation: +/-5%
Hold-up Time 10mS . @ 115Vac