New Genuine FAIRWAY WRG15F-120B 12V 1.25A Power supply AC Switching Adapter
SKU:LAY613
MODEL: FAIRWAY WRG15F-120B
AC INPUT:100V-240V 50-60Hz 1A
OUTPUT: DC 12V 1.25A MAX