LEI A35120035-A2 12V 350mA TP-LINK Switch Power Adapter
SKU:LAY190N
Model : A35120035-A2
INPUT : 220V 50Hz 50mA
OUTPUT : 12V 350mA
DC Plug Dimension : 5.5mm x 2.0mm
Connnector :
TP-LINK 5 port switch power adapter.
NOTE: The input power is just 220V !!!
Please make sure the output and the connector is same as yours, if yes it will fit for.
Condition : New ( no retail packaging )
Package included:
1 x LEI 12V 350mA Switch Power Adapter
Related products
-33%
Close
Genuine HP PPP009L 18.5V 3.5A AC Adapter 384019-001
Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL laptop power supply
MODEL: PPP009L Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)
Output Voltage: 18.5Volts DC
Amperage: 3.5Amps
Connector:
Condition:NEW
Includes Adapter and Power Cord Cable(fit for your country)
Warranty:30 days
This AC adapter is available for:
-50%
Close
BRAND NEW Original DELL LAPTOP Notebook POWERCORD 6U465
BRAND NEW Original DELL LAPTOP Notbook POWER CORD 6U465
100% new Original DELLPart number 6U465
Fit for most dell Notebook computers adapter
Length:1M
Genuine DELL PA-16 Family 19V 3.16A AC Adapter0335A1960
MODEL: 0335A1960 Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)