LEI A35120035-A2 12V 350mA TP-LINK Switch Power Adapter
SKU:LAY190N
Model : A35120035-A2
INPUT : 220V 50Hz 50mA
OUTPUT : 12V 350mA
DC Plug Dimension : 5.5mm x 2.0mm
Connnector :
TP-LINK 5 port switch power adapter.
NOTE: The input power is just 220V !!!
Please make sure the output and the connector is same as yours, if yes it will fit for.
Condition : New ( no retail packaging )
Package included:
1 x LEI 12V 350mA Switch Power Adapter
Related products
NEW POWER SUPPLY AC ADAPTER for Webcam 12V 4.17A
Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL power supply
MODEL: F10502-CInput Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)
Output Voltage: 12-14Volts DC
Amperage: 4.17A-3.15Amps
Condition:Brand New
Includes Adapter and Power Cord Cable(fit for your country)
Warranty:30 days
This AC adapter is available for:
-40%
Close
Genuine NEW LI SHIN 0335A1865 18.5V 3.5A AC Adapter
Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL laptop power supply
MODEL:0335A1865
Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)
Output Voltage: 18.5VVolts DC
Amperage: 3.5Amps
Connector:
Condition:Brand NEW
Warranty:30 days
-33%
Close
Genuine HP PPP009L 18.5V 3.5A AC Adapter 384019-001
MODEL: PPP009L Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)
Output Voltage: 18.5Volts DC
Amperage: 3.5Amps
Connector:
Condition:NEW
Genuine Switching Adapter for D-Link JTA0302D-E 5V 2A
NEW Genuine D-Link POWER SUPPER AC ADAPTER JTA0302D-E
Model:JTA0302D-E
TYPE:D-Link 5V2A 5525
DC Plus Dimension: 5.5mmX2.5mm
Input Characteristics
Voltage 90 ~ 264Vac
Frequency 47 to 63Hz
Inrush Current 30A Max. @ 115Vac
Conducted EMI BSMI,CISPR22 class B
Isolation 10M OHM at 500 VDC .
Leakage Current 0.25mA Max.
Output Characteristics
Output Voltage:5V
Output Current: 2.0 A
Ripple & Noise: 50mV
Line Regulation: +/-1%
Load Regulation: +/-5%
Hold-up Time 10mS . @ 115Vac