HomePower AC Adapter Philips SA1307-120060EU 12V 0.6A LivingColor AC Adapter
Previous product
Logitech DSA-0051-05FJP60035F 6V 0.35A AC Power Adapter $17.98 $9.99
Back to products
Next product
Philips SA1307-120060EU 12V 0.6A LivingColor AC Adapter
SKU:LAY232N
Model : SA1307-120060EU
INPUT : AC 100-240V 50-60Hz 0.3A
OUTPUT : DC 12V 0.6A(600mAh)
DC Plug Dimension : 5.5mm x 2.0mm
Connector :
For use with LivingColors Mini only. The power adapter plug is EU standard.
Please make sure the output and the connector is same as yours, if yes it will fit for.
Condition : New ( no retail packaging )
Package included:
1 x Black Philips 12V 0.6A LivingColor AC Adapter
-Shipping and handling charges are not refundable.
– We offer shipping discount for combined shipping.Please connect with us.
– Shipping for you within 48 hours after payment cleared.
– We have not local pick up service.We will mark the item as gift.
– If holiday and postal office has a lot of stuff to deliver,maybe delay.Please understand.
– If more than 4 weeks has not received. Please connect with us.thanks!
– Good Luck Bidding!
比较
SKU: LAY232N Category: Power AC Adapter Tag: Philips
Related products
-13%