Philips SA1307-120060EU 12V 0.6A LivingColor AC Adapter
SKU:LAY232N
Model : SA1307-120060EU
INPUT : AC 100-240V 50-60Hz 0.3A
OUTPUT : DC 12V 0.6A(600mAh)
DC Plug Dimension : 5.5mm x 2.0mm
Connector :
For use with LivingColors Mini only. The power adapter plug is EU standard.
Please make sure the output and the connector is same as yours, if yes it will fit for.
Condition : New ( no retail packaging )
Package included:
1 x Black Philips 12V 0.6A LivingColor AC Adapter