Original CREATIVE 12V 2.9A AC DC Power Supply Adapter Charger MAG120190TH4
SKU:LAY368N
Model: MAG120190TH4
INPUT:230V~50Hz 200mA
OUTPUT: 12V 2.9A
DC Plug Dimension:5.5mm x 2.0mm
Connector:
Laptop power adapter
Please make sure the output and the connector is same as yours, if yes it will fit for.
Condition: New ( no retail package )
All the photos are taken with the actual sample.
Package Includes:
1x CREATIVE 12V 2.9A power Adapter
Related products
NEW Genuine HP AC Power Adapter 0950-4397 32v 15V 500mA 530mA Deskjet 3600
NEW Genuine HP AC Power Adapter 0950-4397 Deskjet 3600
Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL laptop power supply
MODEL: 0950-4397
Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)
Output Voltage: 32V 500mA Max
15V 530mA Max
MAXIMUN OUTPUT POWER:18W