Original CREATIVE 12V 2.9A AC DC Power Supply Adapter Charger MAG120190TH4
SKU:LAY368N
Model: MAG120190TH4
INPUT:230V~50Hz 200mA
OUTPUT: 12V 2.9A
DC Plug Dimension:5.5mm x 2.0mm
Connector:
Laptop power adapter
Please make sure the output and the connector is same as yours, if yes it will fit for.
Condition: New ( no retail package )
All the photos are taken with the actual sample.
Package Includes:
1x CREATIVE 12V 2.9A power Adapter
Related products
-40%
Close
Genuine NEW LI SHIN 0335A1865 18.5V 3.5A AC Adapter
Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL laptop power supply
MODEL:0335A1865
Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)
Output Voltage: 18.5VVolts DC
Amperage: 3.5Amps
Connector:
Condition:Brand NEW
Includes Adapter and Power Cord Cable(fit for your country)
Warranty:30 days
This AC adapter is available for:
Genuine DELL PA-16 Family 19V 3.16A AC Adapter0335A1960
MODEL: 0335A1960 Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)