HomePower AC Adapter Original CREATIVE 12V 2.9A AC DC Power Supply Adapter Charger MAG120190TH4
Previous product
Genuine PHILIPS 5V 2000mA 2A 10W EADP-10EB C AC DC Switch Power Adapter Charger $23.38 $12.99
Back to products
Next product
Original CREATIVE 13.5V 5A 67.5W AC Power Supply Adapter Transformer VA-1450 $95.38 $52.99
Original CREATIVE 12V 2.9A AC DC Power Supply Adapter Charger MAG120190TH4
SKU:LAY368N
Model: MAG120190TH4
INPUT:230V~50Hz 200mA
OUTPUT: 12V 2.9A
DC Plug Dimension:5.5mm x 2.0mm
Connector:
Laptop power adapter
Please make sure the output and the connector is same as yours, if yes it will fit for.
Condition: New ( no retail package )
All the photos are taken with the actual sample.
Package Includes:
1x CREATIVE 12V 2.9A power Adapter
比较
SKU: LAY368N Category: Power AC Adapter Tag: CREATIVE
Related products
-33%
Close
Genuine HP PPP009L 18.5V 3.5A AC Adapter 384019-001
Genuine HP PPP009L 18.5V 3.5A AC Adapter 384019-001 Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL laptop power supply MODEL: PPP009L Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz) Output Voltage: 18.5Volts DC Amperage: 3.5Amps Connector: Condition:NEW Includes Adapter and Power Cord Cable(fit for your country) Warranty:30 days This AC adapter is available for:
Add to cart
Quick View
-50%
Close
Genuine NEW LI SHIN 0335C2065 20V 3.25A AC Adapter
Genuine NEW LI SHIN 0335C2065 20V 3.25A AC Adapter Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL laptop power supply MODEL:0335C2065 Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz) Output Voltage: 20VVolts DC Amperage: 3.25Amps Connector: Condition:Brand NEW Includes Adapter and Power Cord Cable(fit for your country) Warranty:30 days This AC adapter is available for:
Add to cart
Quick View
-50%
BRAND NEW Original DELL LAPTOP Notebook POWERCORD 6U465
-35%