OEM Genuine EXA1004EH EXA1004UH 19V 1.58A Power AC Adapter for ASUS EEE Pad-B
SKU:LAY412_B
AC INPUT:100-240V 50-60Hz 1A
OUTPUT: DC 19V 1.58A Max
Dimension:2.5mm*1.0mm
Adapter MODEL NO: EXA1004EH EXA1004UH
Made by:Enertronix
Package: 1X adapter (with switch for your country)
Conditon:Like New
Related products
-50%
Close
Genuine NEW LI SHIN 0335C2065 20V 3.25A AC Adapter
Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL laptop power supply
MODEL:0335C2065
Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)
Output Voltage: 20VVolts DC
Amperage: 3.25Amps
Connector:
Condition:Brand NEW
Includes Adapter and Power Cord Cable(fit for your country)
Warranty:30 days
This AC adapter is available for:
NEW POWER SUPPLY AC ADAPTER for Webcam 12V 4.17A
Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL power supply
MODEL: F10502-CInput Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)
Output Voltage: 12-14Volts DC
Amperage: 4.17A-3.15Amps
Condition:Brand New
Warranty:30 days
NEW ORIGINAL Adapter for HP 1315 2510 7960 7969 7900
HP Genuine 0957-2178 Ac Power Supply Adapter
Model:HP 0959 -2178
SKU:ACY029 HP 0959-2178
Output Voltage: +32V--- 940mA ; +16V---625mA