New LEI Leader 5V 1.5A 8W Power Supply AC Adapter MU08-7050150-A1 3666546B 3.5mm Genuine LEI DCI105COM 3.5mm for BELKIN USB HUB 2.5 HDD Mobile hard disk
SKU:LAY379
Features:
Model: MU08-7050150-A1
INPUT:100-240V 50-60Hz 0.5A
Output:5V–1.5A 8W max
Spare parts:3666546B
DC Plug Dimension: 3.5mm * 1.35mm
NOTE:Send the item with the the Conversion Plug (fit for your country power outlet).
Description:
Cable lenght:about 1.2M
Size of the adapter:3.8*4.8*7.8cm
Condition: New ( no retail package )
Package includes:
1 x AC Adapter
Related products
NEW Genuine HP AC Power Adapter 0950-4397 32v 15V 500mA 530mA Deskjet 3600
NEW Genuine HP AC Power Adapter 0950-4397 Deskjet 3600
Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL laptop power supply
MODEL: 0950-4397
Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)
Output Voltage: 32V 500mA Max
15V 530mA Max
MAXIMUN OUTPUT POWER:18W
Condition:Brand New
Includes Adapter and Power Cord Cable(fit for your country)
Warranty:30 days
This AC adapter is available for:
HP 3500, 3600, 3700 & 3800 PRINTERS
NEW POWER SUPPLY AC ADAPTER for Webcam 12V 4.17A
Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL power supply
MODEL: F10502-CInput Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)
Output Voltage: 12-14Volts DC
Amperage: 4.17A-3.15Amps
Condition:Brand New
Warranty:30 days
-33%
Close
Genuine APPLE MagSafe MacBook PRO AC Adapter A1184 60W MagSafe AC POWER ADAPTER for MacBook
Genuine APPLE MagSafe MacBook PRO AC Adapter A1184 60W
MODEL:A1184
Output Voltage: 16.5VVolts DC
Amperage: 3.65Amps
Condition: NEW
16.5V 3.65A 60W
APPLE MagSafe MacBook Laptop (60W)
MA538LL/A MacBook A1184
Genuine D-Link Switching AC Adapter AG2412-B 12V 2A
Genuine D-Link Switching Adapter AG2412-B 12V 2A
Model:AG2412-B
TYPE:D-Link 12V2A 3412
DC Plus Dimension: 3.4mmX1.2mm
Connector:
Input Characteristics
Voltage 100 ~ 240Vac
Frequency 50 to 60Hz
Inrush Current 30A Max. @ 115Vac
Output Voltage:12V
Output Current:2.00A
Ripple & Noise:120mV
Line Regulation:+/-1%
Load Regulation:+/-5%
Conducted EMI CISPR22 class B
Safety UL60950
Leakage Current 0.25mA Max.
Output Characteristics
Hold-up Time 10mS . @ 115Vac
Short Circuit Protection Continuous
Over Voltage Protection Option
Environmental Characteristics
Operating Temperature 0 ~ 40oC
Storage Temperature -25 ~ +85oC
Mechanical Characteristics
Dimensions 74 x 54 x 34 m/m
Weight 156.9 g
AC Plug US 2 PIN
Condition:Brand New 100%