HomePower AC Adapter New Genuine TOP TAD0361205 5V 2A 12V 2A AC Adapter for I.T.E. Power Supply
Previous product
New Genuine EADP-40JB A 12V 3.34A AC Power Adapter For Delta Power supply $17.98 $9.99
Back to products
Next product
New Genuine FSP065-RHC Switching Power Adapter 19V 3.42A For FSP Supply $19.78 $10.99
New Genuine TOP TAD0361205 5V 2A 12V 2A AC Adapter for I.T.E. Power Supply
SKU: LAY781
AC INPUT:100-240V ~ 50-60HZ Max?1.5A
OUTPUT: 5V— 2A 12V—2A
Adapter MODEL NO: TAD0361205
Connector:6PIN
Please Make sure the plug connect size fit yours,Or you can contract for help!
Conditon:New
Package: 1X adapter
比较
SKU: LAY781 Category: Power AC Adapter Tag: I.T.E.
Related products
-50%