HomePower AC Adapter NEW Genuine SPEC LIN SL-0106-6V1.5A-E 6V 1.5A Power Supply AC Switching Adapter
Previous product
NEW Genuine LEI L.T.E MU18-2120150-A2 12V 1.5A Power Supply AC Switching Adapter $16.18 $8.99
Back to products
Next product
NEW Genuine OEM GAREAR GAD-SHE-121A3 12V 1.25A Power Supply AC Switching Adapter $17.98 $9.99
NEW Genuine SPEC LIN SL-0106-6V1.5A-E 6V 1.5A Power Supply AC Switching Adapter
SKU:LAY478
MODEL:SPEC LIN SL-0106-6V1.5A-E
AC INPUT:100-240V 50-60Hz 0.6A
OUTPUT: DC 6V 1.5A Max
Dimension:3.5mmX1.2mm
Plug Type:EURO
Package: 1X adaptere
Conditon: New
比较
SKU: LAY478 Category: Power AC Adapter Tag: SPEC LIN
Related products
-13%