HomePower AC Adapter New Genuine SM Digital AS400-120-AA333 12V 3.33A Power supply AC Adapter
Previous product
New Genuine ZTE STC-A22050I700USBA-Z 5V 700mA USB Power supply AC Adapter $17.98 $9.99
Back to products
Next product
New OEM 6V 1A 1000mA Power supply AC Switching Adapter 4017 $10.78 $5.99
New Genuine SM Digital AS400-120-AA333 12V 3.33A Power supply AC Adapter
SKU:LAY637
MODEL: SM Digital AS400-120-AA333
AC INPUT:100V-240V 50-60Hz 1.2A
OUTPUT: DC 12V 3.33A MAX
Dimension:5.5mmX2.0mm
Plug Type:US
Package: 1X adapter
Conditon: New
比较
SKU: LAY637 Category: Power AC Adapter Tag: SM Digital
Related products
-33%