HomePower AC Adapter New Genuine SM Digital AS400-120-AA333 12V 3.33A Power supply AC Adapter
Previous product
New Genuine ZTE STC-A22050I700USBA-Z 5V 700mA USB Power supply AC Adapter $17.98 $9.99
Back to products
Next product
New OEM 6V 1A 1000mA Power supply AC Switching Adapter 4017 $10.78 $5.99
New Genuine SM Digital AS400-120-AA333 12V 3.33A Power supply AC Adapter
SKU:LAY637
MODEL: SM Digital AS400-120-AA333
AC INPUT:100V-240V 50-60Hz 1.2A
OUTPUT: DC 12V 3.33A MAX
Dimension:5.5mmX2.0mm
Plug Type:US
Package: 1X adapter
Conditon: New
比较
SKU: LAY637 Category: Power AC Adapter Tag: SM Digital
Related products
-43%
Close
NEW ORIGINAL AC ADAPTER DELTA 12V 4.16A ADP-50XB REV.B
NEW ORIGINAL AC ADAPTER DELTA 12V 4.16A ADP-50XB REV.B Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL laptop power supply MODEL: ADP-50XB REV.B Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz) Output Voltage: 12 Volts DC Amperage: 4.16Amps DC Plus Dimension: 5.5mmX2.5mm Connector: Condition:BRAND NEW Includes Adapter and Power Cord Cable(fit for your country) Warranty:30 days This AC adapter is available for:
Add to cart
Quick View
-35%
Close
NEW Genuine DELTA ADP-65DB 19V 3.42A AC Adapter
NEW Genuine DELTA ADP-65DB REV.B 19V 3.42A AC Adapter Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL laptop power supply MODEL: ADP-65DB REV.B Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz) Output Voltage: 19.5Volts DC Amperage: 6.2Amps Connector: Condition:Brand New Includes Adapter and Power Cord Cable(fit for your country) Warranty:30 days This AC adapter is available for:
Add to cart
Quick View
-50%
BRAND NEW Original DELL LAPTOP Notebook POWERCORD 6U465
-40%
Genuine NEW LI SHIN 0335A1865 18.5V 3.5A AC Adapter
Genuine NEW LI SHIN 0335A1865 18.5V 3.5A AC Adapter Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL laptop power supply MODEL:0335A1865 Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz) Output Voltage: 18.5VVolts DC Amperage: 3.5Amps Connector: Condition:Brand NEW Includes Adapter and Power Cord Cable(fit for your country) Warranty:30 days This AC adapter is available for:
-50%