NEW Genuine MU05-H120040-A2 12V 0.4A 400mA Power Supply Adapter for LEI
SKU: LAY743
Model: MU05-H120040-A2
INPUT: AC 100-240V, 50 ~ 60Hz 0.5A
OUTPUT:12V 0.4A
Dimension:5.5mmX2.0mm
Plug Type:US
Package: 1X charger
Conditon: New
Related products
Genuine DELL PA-9 Family 20V 4.5A AC Adapter ADP-90FB
Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL laptop power supply
MODEL: ADP-90FB
Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)
Output Voltage: 20Volts DC
Amperage: 4.5Amps
Connector:
Condition:Brand New
Includes Adapter and Power Cord Cable(fit for your country)
Warranty:30 days
This AC adapter is available for:
-33%