New Genuine I.T.E. MU18-D120150-A1 12V 1.5A 1500mA Power AC DC Supply Adapter
SKU:LAY866
Describe:
model: MU18-D120150-A1
input:100V-240V 50-60HZ 0.6A
output:12V 1.5A
Connoctor:5.5MMX2.0MM
Condition: New
Package Includes:
1 xPower Supply
Related products
-33%
Close
Genuine APPLE MagSafe MacBook PRO AC Adapter A1184 60W MagSafe AC POWER ADAPTER for MacBook
Genuine APPLE MagSafe MacBook PRO AC Adapter A1184 60W
Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL laptop power supply
MODEL:A1184
Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)
Output Voltage: 16.5VVolts DC
Amperage: 3.65Amps
Condition: NEW
Includes Adapter and Power Cord Cable(fit for your country)
Warranty:30 days
This AC adapter is available for:
16.5V 3.65A 60W
APPLE MagSafe MacBook Laptop (60W)