New Genuine GSP GSCC1000S012V12E 12V 1A 1000mA AC adapter power Supply Battery Charger
Model: GSCC1000S012V12E
Input: 100~240V 50-60Hz 0.5A
Output: 12V 1A
Connector tip: 5.5MM*2.1MM
Fit for:
Condition: Brand New
Package Includes: 1X Power AC Adapter
Related products
NEW POWER SUPPLY AC ADAPTER for Webcam 12V 4.17A
Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL power supply
MODEL: F10502-CInput Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)
Output Voltage: 12-14Volts DC
Amperage: 4.17A-3.15Amps
Condition:Brand New
Includes Adapter and Power Cord Cable(fit for your country)
Warranty:30 days
This AC adapter is available for:
NEW Genuine HP AC Power Adapter 0950-4397 32v 15V 500mA 530mA Deskjet 3600
NEW Genuine HP AC Power Adapter 0950-4397 Deskjet 3600
Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL laptop power supply
MODEL: 0950-4397
Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)
Output Voltage: 32V 500mA Max
15V 530mA Max
MAXIMUN OUTPUT POWER:18W