New Genuine Garmin QUEST 5V 1.0A 5W Car Charger Power Supply TRC-05-1000 for GPS
SKU:LAY380
Features:
Model: TRC-05-1000
INPUT:100-240V 50-60Hz 0.3A
Output:5V–1A 5W max
Part Number: 320-00245-10
Description:
Garmin QUEST Waterproof Car GPS original dedicated charger
Cable lenght:about 2M
Condition: New ( no retail package )
Package includes:
1 x car gps charger
Related products
Genuine DELL PA-16 Family 19V 3.16A AC Adapter0335A1960
Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL laptop power supply
MODEL: 0335A1960 Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)