New Genuine Garmin QUEST 5V 1.0A 5W Car Charger Power Supply TRC-05-1000 for GPS
SKU:LAY380
Features:
Model: TRC-05-1000
INPUT:100-240V 50-60Hz 0.3A
Output:5V–1A 5W max
Part Number: 320-00245-10
Description:
Garmin QUEST Waterproof Car GPS original dedicated charger
Cable lenght:about 2M
Condition: New ( no retail package )
Package includes:
1 x car gps charger
Related products
NEW ORIGINAL Adapter for HP 1315 2510 7960 7969 7900
HP Genuine 0957-2178 Ac Power Supply Adapter
Model:HP 0959 -2178
SKU:ACY029 HP 0959-2178
Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)
Output Voltage: +32V--- 940mA ; +16V---625mA