HomePower AC Adapter NEW Genuine alcatel MU03-5050050-A1 5V 500mA Power Supply AC Switching Adapter
Previous product
NEW Genuine OEM ENG 3A-041WU05A 5V 1A Power Supply AC Switching Adapter $16.18 $8.99
Back to products
Next product
NEW Genuine MPT HPA-309131U1 9V 3A 3000mA Power Supply AC Switching Adapter $35.98 $19.99
NEW Genuine alcatel MU03-5050050-A1 5V 500mA Power Supply AC Switching Adapter
SKU:LAY511
MODEL:alcatel MU03-5050050-A1
AC INPUT:100-240V 50-60Hz 0.15A
OUTPUT: DC 5V 500mA Max
Dimension:5pin T USB
Plug Type:US
Package: 1X adaptere
Conditon: New
比较
SKU: LAY511 Category: Power AC Adapter Tag: alcatel
Related products
-40%
Close
Genuine NEW LI SHIN 0335A1965 19V 3.42A AC Adapter