HomePower AC Adapter New Genuine ADS012K-B 120100 12V 1A 1000mA Power Supply AC Adapter For AOEM
Previous product
New Genuine DSA-0421S-50 48V 0.8A 800mA Power supply AC Adapter For DVE $25.18 $13.99
Back to products
Next product
New Genuine AH3612-Y 12V 2.1A 2100mA Power Supply AC Adapter For Jentec D-Link $28.78 $15.99
New Genuine ADS012K-B 120100 12V 1A 1000mA Power Supply AC Adapter For AOEM
SKU: LAY698
Model: ADS012K-B 120100
INPUT: AC 100~ 240V, 50 ~ 60Hz 0.5A
OUTPUT:12V 1A
Dimension:5.5mmX2.1mm
Plug Type:EURO
Package: 1X charger
Conditon: NEW
比较
SKU: LAY698 Category: Power AC Adapter Tag: AOEM
Related products
-40%
Close
Genuine NEW LI SHIN 0335A1865 18.5V 3.5A AC Adapter
Genuine NEW LI SHIN 0335A1865 18.5V 3.5A AC Adapter Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL laptop power supply MODEL:0335A1865 Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz) Output Voltage: 18.5VVolts DC Amperage: 3.5Amps Connector: Condition:Brand NEW Includes Adapter and Power Cord Cable(fit for your country) Warranty:30 days This AC adapter is available for:
Add to cart
Quick View
-38%
Close
Genuine DELL PA-16 Family 19V 3.16A AC Adapter0335A1960