New Genuine Actiontec 12V 1.8A STD-12018U1 AC adapter power Supply Battery Charger
Model: STD-12018U1
Input: 100~240V 50-60Hz 0.58A
Output: 12V 1.8A
Connector tip: 5.5MM*2.1MM
Fit for:
Condition: Brand New
Package Includes: 1X Power AC Adapter
Shipping Policy
Related products
NEW ORIGINAL AC ADAPTER DELTA 12V 4.16A ADP-50XB REV.B
Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL laptop power supply
MODEL: ADP-50XB REV.B
Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)
Output Voltage: 12 Volts DC
Amperage: 4.16Amps
DC Plus Dimension: 5.5mmX2.5mm
Connector:
Condition:BRAND NEW
Includes Adapter and Power Cord Cable(fit for your country)
Warranty:30 days
This AC adapter is available for:
-33%
Close
Genuine HP PPP009L 18.5V 3.5A AC Adapter 384019-001
MODEL: PPP009L Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)
Output Voltage: 18.5Volts DC
Amperage: 3.5Amps
Connector:
Condition:NEW
Warranty:30 days
Genuine DELL PA-9 Family 20V 4.5A AC Adapter ADP-90FB
MODEL: ADP-90FB
Output Voltage: 20Volts DC
Amperage: 4.5Amps
Genuine Switching Adapter for D-Link JTA0302D-E 5V 2A
NEW Genuine D-Link POWER SUPPER AC ADAPTER JTA0302D-E
Model:JTA0302D-E
TYPE:D-Link 5V2A 5525
DC Plus Dimension: 5.5mmX2.5mm
Input Characteristics
Voltage 90 ~ 264Vac
Frequency 47 to 63Hz
Inrush Current 30A Max. @ 115Vac
Conducted EMI BSMI,CISPR22 class B
Isolation 10M OHM at 500 VDC .
Leakage Current 0.25mA Max.
Output Characteristics
Output Voltage:5V
Output Current: 2.0 A
Ripple & Noise: 50mV
Line Regulation: +/-1%
Load Regulation: +/-5%
Hold-up Time 10mS . @ 115Vac
Short Circuit Protection Continuous
Over Voltage Protection Option
Environmental Characteristics
Operating Temperature 0 ~ 40oC
Storage Temperature -25 ~ +85oC
Mechanical Characteristics
Dimensions 75 x 54 x 34 m/m
Weight 158 g
AC Inlet 2PIN
Condition:Like new
Warranty:1 Year
Please make sure the output and the connector is same if yes it will fit for.
PS:this adapter is EURO type.(We will give you free gift to fit your country)
-50%
Close
Genuine NEW LI SHIN 0335C2065 20V 3.25A AC Adapter
MODEL:0335C2065
Output Voltage: 20VVolts DC
Amperage: 3.25Amps
NEW Genuine DELTA ADP-65DB 19V 3.42A AC Adapter
NEW Genuine DELTA ADP-65DB REV.B 19V 3.42A AC Adapter
MODEL: ADP-65DB REV.B
Output Voltage: 19.5Volts DC
Amperage: 6.2Amps
-33%
Genuine APPLE MagSafe MacBook PRO AC Adapter A1184 60W MagSafe AC POWER ADAPTER for MacBook
Genuine APPLE MagSafe MacBook PRO AC Adapter A1184 60W
MODEL:A1184
Output Voltage: 16.5VVolts DC
Amperage: 3.65Amps
Condition: NEW
16.5V 3.65A 60W
APPLE MagSafe MacBook Laptop (60W)