Genuine Ktec KSAFK1900474T1M2 19V 4.74A Power Adapter
SKU:LAY004N
Model : KSAFK1900474T1M2
INPUT : 100-240 ~ 50/60Hz 1.2A
OUTPUT : 19V 4.74A
DC Plus Dimension : 5.5 x 2.5 mm
Connector :
Please make sure the output and the connector is same as yours, if yes it will fit for.
Condition : New ( no retail packaging )
Pckage included:
1 x Ktec KSAFK1900474T1M2 19V 4.74A Laptop Power Adapter
Related products
-50%
Close
BRAND NEW Original DELL LAPTOP Notebook POWERCORD 6U465
BRAND NEW Original DELL LAPTOP Notbook POWER CORD 6U465
100% new Original DELLPart number 6U465
Fit for most dell Notebook computers adapter
Length:1M
ORIGINAL DELL 19V 4.62A PA-10 PA-12 PA-1900-02D2 NADP-90KB D400 D600 D610
NEW ORIGINAL DELL 19V 4.62A PA-10 PA-1900-02D2 NADP-90KB
Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL laptop power supply
MODEL: PA-10 Family
Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)
Output Voltage: 19VVolts DC
Amperage: 4.62Amps
DC Plus Dimension: 6.5mmX4.4mm
Connector:
Condition:NEW
Includes Adapter and Power Cord Cable(fit for your country)
Warranty:30 days
This AC adapter is available for:
NEW Genuine HP AC Power Adapter 0950-4397 32v 15V 500mA 530mA Deskjet 3600
NEW Genuine HP AC Power Adapter 0950-4397 Deskjet 3600
MODEL: 0950-4397
Output Voltage: 32V 500mA Max
15V 530mA Max
MAXIMUN OUTPUT POWER:18W
Condition:Brand New
Warranty:30 days
HP 3500, 3600, 3700 & 3800 PRINTERS
-40%
Close
Genuine NEW LI SHIN 0335A1965 19V 3.42A AC Adapter
MODEL:0335A1965