Genuine Ktec KSAFK1900474T1M2 19V 4.74A Power Adapter
SKU:LAY004N
Model : KSAFK1900474T1M2
INPUT : 100-240 ~ 50/60Hz 1.2A
OUTPUT : 19V 4.74A
DC Plus Dimension : 5.5 x 2.5 mm
Connector :
Please make sure the output and the connector is same as yours, if yes it will fit for.
Condition : New ( no retail packaging )
Pckage included:
1 x Ktec KSAFK1900474T1M2 19V 4.74A Laptop Power Adapter
Related products
-33%
Close
Genuine APPLE MagSafe MacBook PRO AC Adapter A1184 60W MagSafe AC POWER ADAPTER for MacBook
Genuine APPLE MagSafe MacBook PRO AC Adapter A1184 60W
Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL laptop power supply
MODEL:A1184
Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)
Output Voltage: 16.5VVolts DC
Amperage: 3.65Amps
Condition: NEW
Includes Adapter and Power Cord Cable(fit for your country)
Warranty:30 days
This AC adapter is available for:
16.5V 3.65A 60W
APPLE MagSafe MacBook Laptop (60W)