HomePower AC Adapter Genuine ITE SWITCHING AC ADAPTOR NU20-5120200-13 12V 2A
Previous product
NEW Slim Genuine DELTA AC ADAPTOR ADP-65HB BB 19V 3.42A $29.99 $19.99
Back to products
Next product
Genuine DVE SWITCHING AC ADAPTOR DSA-0151F-12A 12V 1.5A $19.99 $9.99
Genuine ITE SWITCHING AC ADAPTOR NU20-5120200-13 12V 2A
Model:NU20-5120200-13
SKU:ACY147 ITE 12V 2A
Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz) 0.5A
Output Voltage: 12Volts DC
Amperage: 2Amps
DC Plus Dimension: 5.5mmX2.0mm
Connector:
Condition:Like New
Warranty:1 Year
Please make sure the output and the connector is same if yes it will fit for.
比较
SKU: ACY147 ITE 12V 2A Category: Power AC Adapter Tag: ACY147 ITE 12V 2A
Related products
-25%