HomePower AC Adapter Genuine DVE SWITCHING AC ADAPTOR DSA-0151F-12A 12V 1.5A
Previous product
Genuine ITE SWITCHING AC ADAPTOR NU20-5120200-13 12V 2A $29.99 $13.99
Back to products
Next product
Genuine DELTA SWITCHING AC ADAPTOR ADP-15GH B 5V 3A $19.99 $9.99
Genuine DVE SWITCHING AC ADAPTOR DSA-0151F-12A 12V 1.5A
Model:DSA-0151F-12A
SKU:ACY148 DVE 12V 1.5A
Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz) 0.5A
Output Voltage: 12Volts DC
Amperage: 1.5Amps
DC Plus Dimension: 5.5mmX2.0mm
Connector:
Condition:Like New
Warranty:1 Year
Please make sure the output and the connector is same if yes it will fit for.
比较
SKU: ACY148 DVE 12V 1.5A Category: Power AC Adapter Tag: ACY148 DVE 12V 1.5A
Related products
-43%