HomePower AC Adapter Genuine DELL APD WA-30A19S 19V 1.58A FOR mini9 mini10
Previous product
Back to products
Next product
Genuine OEM ADS18B-W 220082 22V 818mA AC ADAPTER Power $17.98 $9.99
Genuine DELL APD WA-30A19S 19V 1.58A FOR mini9 mini10
Product Detail
SKU:BAY584
MODEL: WA-30A19S
INPUT:100-240V~50-60HZ
OUTPUT:19V — 1.58A (1580mAh)
Connector: DC Plus Dimension:5.5 mm x 1.7 mm
Please make sure the output and the connector is same as yours, if yes it will fit for.
Package included:
1 x AC ADAPTER
比较
SKU: BAY584 Category: Power AC Adapter Tag: DELL
Related products
-43%