CREATIVE SCP0501000P 5V 1A 1W AC Power Adapter Charger
SKU:LAY235U
Model : SCP0501000P
INPUT : 100-240V 50-60Hz 0.3A
OUTPUT : 5V 1000mA
Connector : mini USB
The power adapter is UK standard, and the adapter can be used on the UK outlet,
We will send the item with US conversion plug.
Please make sure the output and the connector is same as yours, if yes it will fit for.
Condition : Used ( no retail packaging )
Package included:
1 x CREATIVE 5V 1000mA 1A UK Power Adapter
Related products
NEW Genuine HP AC Power Adapter 0950-4397 32v 15V 500mA 530mA Deskjet 3600
NEW Genuine HP AC Power Adapter 0950-4397 Deskjet 3600
Adapter Type: 100% Genuine ORIGINAL laptop power supply
MODEL: 0950-4397
Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz)
Output Voltage: 32V 500mA Max
15V 530mA Max
MAXIMUN OUTPUT POWER:18W