HomePower AC Adapter Original CREATIVE 12V 2.9A AC DC Power Supply Adapter Charger MAG120190TH4
Previous product
Genuine PHILIPS 5V 2000mA 2A 10W EADP-10EB C AC DC Switch Power Adapter Charger $23.38 $12.99
Back to products
Next product
Original CREATIVE 13.5V 5A 67.5W AC Power Supply Adapter Transformer VA-1450 $95.38 $52.99
Original CREATIVE 12V 2.9A AC DC Power Supply Adapter Charger MAG120190TH4
SKU:LAY368N
Model: MAG120190TH4
INPUT:230V~50Hz 200mA
OUTPUT: 12V 2.9A
DC Plug Dimension:5.5mm x 2.0mm
Connector:
Laptop power adapter
Please make sure the output and the connector is same as yours, if yes it will fit for.
Condition: New ( no retail package )
All the photos are taken with the actual sample.
Package Includes:
1x CREATIVE 12V 2.9A power Adapter
比较
SKU: LAY368N Category: Power AC Adapter Tag: CREATIVE
Related products
-40%
Close
Genuine NEW LI SHIN 0335A1965 19V 3.42A AC Adapter